עורך דין אבי קורקוס - סיפורי הצלחה

חייב שצבר חובות גבוהים מאוד מעל ל- 1,500,000 ש"ח ישלם צו תשלומים חודשי קבוע בסך של 150 ש"ח בלבד

חייב מאזור נהריה שבקשתו לפש״ר (פשיטת רגל)בוטלה עקב אי עמידה בצו התשלומים פנה למשרדנו בכדי לבחון מה הדרך היעילה בגין המצב הקשה אליו הוא נקלע.

הזוכה "ישן על זכיותיו" - החייב שילם פחות ממחצית החוב המקורי(הקרן)

כנגד החייב מאזור הצפון נפתח תיק הוצל״פ לפני כ-14 (בגין פס״ד שנפסק נגדו) בסכום של 55,000 ש״ח. מיום פתיחת התיק בהוצל״פ הזוכה לא ביצע פעולות כנגד החייב עד לפני כשלושה חודשים. כתוצאה מהזמן הממושך סכום החוב ״תפח״ לכמעט 170,000 ש״ח. כמו כן, החייב היה בטוח שתיק הוצל״פ כנגדו נסגר.

whatsapp פיצוי של עשרות אלפי שקלים בגין שליחת מסרון פוגעני בקבוצת

בגין פרסום מיסרון פוגעני בקבוצת וואצסאפ, הפוגע פיצה את הנפגע בתשלום פיצוי בסך עשרות אלפי שקלים,התחייבות לפרסום התנצלות ומניעת פרסום מיסרונים ו/או פרסום בכל דרך שהוא בעל אופי פוגעני.

הטיסה התעכבה ,החברה שילמה פיצוי על סך של 5,000 ש״ח לכל נוסע

טיסה של חברה זרה שיצאה באיחור של כ-שעה מנתב״ג וגרמה להחמצת טיסה ההמשך והגעתם של הנוסעים ליעדם המקורי באיחור של כ-20 שעות ,זיכתה כל נוסע בפיצוי על סך של 5,000 ש״ח.

תיק הוצל"פ בסך 60 אלף ש"ח שנפתח כנגד בניה של זכאית דיור ציבורי נסגר ללא תשלום

חברת עמיגור המספקת מטעם המדינה דיור ציבורי לזכאים פתחה כנגד שני בניה של זכאית דיור ציבורי תיק הוצל"פ בסך 60,000 ש"ח .

הנתבע נאלץ לשלם פיצוי של עשרות אלפי שקלים בגין שליחת מכתב

התובע תושב נהריה ומורה ותיק במקצועו, התקשר עם הנתבע לשם השכרת דירתו. לאחר דין ודברים מרשי שכר את הדירה והיחסים בינו לבין הנתבע היו יחסי חברות ורעות.

תביעה שהוגשה בגין סכסוך בין שכנים בבית משותף

תביעה שהוגשה למפקח על רישום המקרקעין (הינו בעל סמכות ייחודית במקרה שלפנינו) בגין סכסוך בין שכנים על סך של כ:60,000 ש״ח ,נדחתה שכן לא התקיימו ארבעה התנאים המצטברים לקיום "הלכת רוס"

avi-success.png